Jane

13. února 2014 v 19:13 | Jane |  Adminky
Tabi už o sobě napsala, teď je řada na mě.

Jsem druhá z adminek tohoto blogu. Jane je anglická varianta mého jména, takže nehedejte žádný hlubší význam ;) Možná vypadám jako normální holka, ale v mysli taková určitě nejsem, možná vám něco napoví fandomy, ke kterým patřím, nejvíc Sherlock, Hannibal a původní Star trek, tím žiju, pak Doctor who a taky Supernatural, ale toho jsem viděla moc málo na to, abych byla oficiálně fanda :)

Kromě těhle seriálů ráda čtu fantasy a sci-fi, poslední dobou i detektivky od Dana Browna nebo Larssonovo Milénium, kreslím, i když teď nějak není chuť ani čas.
Moje velké hobby je program Sony Vegas a i když se teprve učím, zamilovala jsem si ho. Pokud nevíte, je to věcička, co umí stříhat videa, zvuk a vytvářet efekty a... no, dobře, to bude fakt jenom moje úchlárna :)

Miliju hudbu, bohužel moc ne tu dnešní, protože můj styl byly tak nejvíš devadesátky. Jsem fanatická fanynka Bon Jovi a Red hot chili peppers, rocku jako takového a taky klasické hudby, protože mám úchylku na Mozarta. A českou muziku, Chinaski, Divokýho Billa a Wanastovky.

Nu, co byste tu ode mě mohli čekat... Vlastní tvorba se mi podle mě zatím nikdy nepovedla tak, aby si zasloužila být někde na veřejnosti, ale v oboru fanfiction si docela věřím, takže já tu zajišťuji Sherlocka, Hannibala a Star trek. V 9 z 10 případů nejsem schopná psát seriózně, takže pokud tady někde uvidíte nějaký šílený zdrogovaný crossover, někdo mě právě pustil ke klávesnici.
Jane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama