Adminky

Jane

13. února 2014 v 19:13 | Jane
Tabi už o sobě napsala, teď je řada na mě.

Jsem druhá z adminek tohoto blogu. Jane je anglická varianta mého jména, takže nehedejte žádný hlubší význam ;) Možná vypadám jako normální holka, ale v mysli taková určitě nejsem, možná vám něco napoví fandomy, ke kterým patřím, nejvíc Sherlock, Hannibal a původní Star trek, tím žiju, pak Doctor who a taky Supernatural, ale toho jsem viděla moc málo na to, abych byla oficiálně fanda :)

Kromě těhle seriálů ráda čtu fantasy a sci-fi, poslední dobou i detektivky od Dana Browna nebo Larssonovo Milénium, kreslím, i když teď nějak není chuť ani čas.
Moje velké hobby je program Sony Vegas a i když se teprve učím, zamilovala jsem si ho. Pokud nevíte, je to věcička, co umí stříhat videa, zvuk a vytvářet efekty a... no, dobře, to bude fakt jenom moje úchlárna :)

Miliju hudbu, bohužel moc ne tu dnešní, protože můj styl byly tak nejvíš devadesátky. Jsem fanatická fanynka Bon Jovi a Red hot chili peppers, rocku jako takového a taky klasické hudby, protože mám úchylku na Mozarta. A českou muziku, Chinaski, Divokýho Billa a Wanastovky.

Nu, co byste tu ode mě mohli čekat... Vlastní tvorba se mi podle mě zatím nikdy nepovedla tak, aby si zasloužila být někde na veřejnosti, ale v oboru fanfiction si docela věřím, takže já tu zajišťuji Sherlocka, Hannibala a Star trek. V 9 z 10 případů nejsem schopná psát seriózně, takže pokud tady někde uvidíte nějaký šílený zdrogovaný crossover, někdo mě právě pustil ke klávesnici.
Jane.

Tabi

11. února 2014 v 17:04 | Tabi

human | czech | 15 | procrastinator | superwholockian | tumblr addict

Jsem co-founder Syllianu a founder Typographical Science Project (zatím stále ještě soukromá záležitost), pravoslavná křesťanka, píšu, kreslím, stříhám filmy, přežívám na Vysočině. Vlastním thinkpad jménem limbo, grafický tablet, popraskanej mobil, rozdvojku na sluchátka a startovací kabely.
Občas hraju go a pár počítačových her, který nikdo nezná, a někdy jezdím na longboardu, ale moc to neumím :D
Móda, zprávy, nejnovější filmy a vůbec všechno mě většinou dožene s minimálně půlročním zpožděním, protože se příliš nezajímám o novinky, mám ráda svůj klid, dobrou hudbu a poutavé zápletky. Ráda čtu Terryho Pratchetta, Stephena Kinga, z hudebních interpretů žeru Lindsey Stirling a Imagine Dragons. A kupu soundtracků.
Celkem mně zajímá věda, ale jsem těžký amatér xD ráda poslouchám, ale nerada se o tom učím ve škole (protože pak to musím umět) a necítím se moc jistě, když mám uplatnit teorii v praxi... Jsem fanda DIY bio a budoucí člen (snad) brmlabu, což je pražský hackerspace.
Tabi je zkratka od Tabashi, najdete tu ode mně trošku escuely, fanficy, songficy, možná vlastní povídky, co se mi zachce.. A videa tématicky orientovaná většinou na bbc seriály :D
Nekoušu :]

tumblr: the-torchbearer
gigapause: tardyTimelord/Edeltraud Overlock/Ede'lock
mail: rewissu@gmail.com
deviantArt: tabashi

Tabi.
 
 

Reklama